Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Nie masz konta? Zarejestruj się

KONFERENCJE, SZKOLENIA, SPOTKANIA

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Nie

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Trzebiatów

Powiat Stargardzki / Gmina Stargard Szczeciński

Hotel SPA Akacjowy Dwór to świetne miejsce polecane do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Bliskie położenie naszego hotelu i restauracji dla firm ze Stargardu, Szczecina i Choszczna oraz firm z województwa zachodniopomorskiego i firm z województw w pobliżu, pozwala na przeprowadzenie szkoleń i wyjazdów nawet jednodniowych. Natomiast komfortowe noclegi w pokojach jedno i dwuosobowych oraz strefa Wellness, Fitness i SPA pomogą w zorganizowaniu kilkudniowych spotkań, szkoleń, warsztatów, konferencji i eventów  dla firm z całej Polski.

Hotel dysponuje salami, które można idealnie przystosować i wykorzystać jako sale szkoleniowe lub sale konferencyjne. Wyjątkowa i kameralna atmosfera hotelu i restauracji sprzyja organizowaniu spotkań biznesowych, zebrań, narad, zjazdów, spotkań pracowniczych.

Akacjowy Dwór w swojej ofercie hotelu na szkolenia i spotkania konferencyjne  zapewnia możliwość przygotowania posiłków dla uczestników spotkania. Oferujemy catering konferencyjny taki jak przerwy kawowe, obiady oraz inne formy zgodnie z Państwa życzeniem.

Położenie hotelu w zacisznej okolicy zapewnia absolutny spokój, niezbędny do twórczej i merytorycznej pracy.

Nasza sala bankietowo-konferencyjna została wyposażona w wysokiej jakości sprzęt umożliwiający organizację spotkań biznesowych na najwyższym poziomie. Posiadamy nowoczesne rozwiązania audiowizualne.

Sala przeznaczona jest dla ok. 40 uczestników (w zależności od sposobu ustawienia krzeseł).

Szczegółowe informacje: https://akacjowydwor-spa.pl/konferencje-szkolenia/