Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Nie masz konta? Zarejestruj się

Ośrodek SOLARIS VILLA

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Nie

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Pobierowo

Powiat Gryficki / Gmina Rewal

Nasze pokoje gościnne wyróżniają się nie tylko gustownym wystrojem, ale i wszelkimi udogodnieniami, dzięki którym wypoczniesz i spędzisz cudowny czas w gronie najbliższych osób. Każdy pokój poza wygodnymi miejscami noclegowymi wyposażony jest w telewizję. Goście Solaris Villa mogą korzystać z dozorowanego parkingu, miejsca do grillowania, wypożyczalni rowerów, internetu bezprzewodowego oraz placu zabaw dla najmłodszych. 

W cenę pobytu wliczone są śniadania oraz wypożyczenie sprzętu plażowego. Dodatkowo, większość pokojów posiada dostęp do balkonu, z którego rozciąga się widok na piękną okolicę. W Solaris Villa znajdziesz wszystko to, co niezbędne do udanych wakacji nad morzem!

Podczas urlopu chcesz mieć morze niemal w zasięgu ręki? Solaris Villa od plaży dzieli zaledwie 150 metrów. Wystarczy chwila, aby z naszego ośrodka wypoczynkowego przenieść się na czystą pobierowską plażę i cieszyć się błogim lenistwem w promieniach słońca. Chcesz spędzić czas aktywnie? Świetnie się składa, bo nieopodal ośrodka znajduje się świetnie wyposażony kompleks sportowy.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej https://solarisvilla.pl/ lub pod nr telefonu 781-162-510