Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Nie masz konta? Zarejestruj się

Salceson mięsny jak z PRL-u

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Nie

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Nie

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Choszczno

Powiat Choszczeński / Gmina Choszczno

Salceson z serii produktów „Wędliny Jak z PRL-u”. Wyroby te cechuje smak, zapach i kruchość mięsa, które pamiętamy sprzed lat, a ich jakość jest charakterystyczna dla wyrobów wytwarzanych tradycyjnie.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego OZIMEK to firma rodzinna w całości oparta na polskim kapitale. Jesteśmy dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku spożywczym w zakresie produkcji i sprzedaży mięsa, wędlin i drobiu. Sprzedaż naszych wyrobów prowadzimy poprzez własne hurtownie, sieć własnych sklepów firmowych oraz dystrybucję do placówek detalicznych i sieciowych. Obecnie zasięg dystrybucji obejmuje województwo zachodniopomorskie, część lubuskiego i wielkopolskiego.

Naszą wizję realizujemy poprzez ciągły rozwój i doskonalenie, stawiając na jakość we wszystkim, czego się podejmujemy. Monitoring jakości odbywa się na każdym etapie działań firmy, począwszy od osobistej kontroli na kontroli jakości kończąc. Najważniejszą osobą dla firmy jest KLIENT. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów na stronie www.zpm-ozimek.pl