Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Nie masz konta? Zarejestruj się

Aromatyczna świeca do masażu

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Tak

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Stargard

Powiat Stargardzki / Gmina Stargard Szczeciński

Marzy Ci się odprężenie i relaks dla Twojego ciała i zmysłów? Sięgnij po świecę do masażu - rozpieści ona Twój umysł i duszę nie tylko swoim kojącym światłem. Ciepły olejek, powstały z rozpuszczonej świecy, połączony ze zniewalającym zapachem i delikatnym dotykiem, przeniesie Cię w błogi świat relaksu. Dodatkowo unikalna formuła zawierająca najlepsze gatunkowo oleje roślinne pozostawi Twoją skórę aksamitną i głęboko nawilżoną. Cennymi składnikami naszej świecy są: olej macadamia oraz olej ze słodkich migdałów.

Po około 15 minutach od zapalenia, świeca przeistacza się w ciepły olejek o temperaturze nieco wyższej niż temperatura ciała. Przed rozpoczęciem masażu należy zgasić świecę, odczekać chwilę (żeby wosk delikatnie się ostudził) i wylać olej na dłoń. Teraz można już rozprowadzać ciepły wosk wmasowując go bezpośrednio w skórę.  Po masażu skóra jest jędrna, jedwabiście gładka i pachnąca.

Zalecenia dotyczące użytkowania:

Przetestuj na małym skrawku skóry, aby upewnić się, że nie występuje reakcja alergiczna. Spłukać produkt wodą w przypadku zaczerwienienia lub świądu. Nie stosować na błony śluzowe lub inne wrażliwe obszary. Omijać twarz.  Nie spożywać. Po użyciu zgasić świecę. Nigdy nie zostawiaj zapalonych świec bez nadzoru. Chronić przed dziećmi. Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego.

Cały proces tworzenia naszych świec wykonywany jest ręcznie - rozpoczynając od podgrzania wosku, przez dodanie kompozycji zapachowych, przytwierdzenie knotów, napełnienie słoików i kończąc na przyklejeniu etykiet. 

Świece ILY Line wykonywane są w Polsce.

https://ilyline.pl/

Inne produkty sprzedającego